Od dneška nás můžete podpořit při každém nákupu v e-shopech

Od dneška nás můžete podpořit při každém nákupu v e-shopech … skrze Givt.cz a nebude vás to stát , ani korunu navíc..

givt_web

Givt.cz funguje na bázi affiliate programů – přivádí obchodům zákazníky a z jejich nákupu potom putují peníze organizacím, které se do programu zapojily ( RAKOZAHRADA, n.z. ). Provozovatelé e-shopů jsou rádi, že jim vodíme klienty, proto jsou ochotní vzdát se části své marže ve prospěch dobré věci. Každý, kdo běžně nakupuje přes internet, může díky GIVTu podpořit RakoZahradu, aniž by vydával vlastní peníze.

Pro zákazníka: Když jde na internetu nakupovat, vybere si na webu GIVTu obchod, kam běžně za nákupy chodí, třeba Kasa.cz, a organizaci, kterou chce podpořit. GIVT ho přesměruje na web obchodu, kde už se zákazník pohybuje, jak je zvyklý.

Pro obchodníka: Jeho systém rozpozná, že zákazníka mu posílá GIVT. Ze své marže po skončení nákupu odesílá domluvenou část GIVTu.

Pro GIVT: GIVT si z příchozích peněz část ponechá, část přeposílá na konto organizace vybrané zákazníkem.

Pokud nás však chcete podpořit přímo, můžete na náš transparentní účet:

159900/5500

Rakozahrada_ucet

celý článek o Givt.cz zde: http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/299238-givt-nakupujte-pro-dobrou-vec

Můžete nás podpořit skrze GIVT.cz a nákup ve vašich oblíbených e-shopech a nebo se stát uživatelem záhonu v RakoZahradě , či poslat libovolnou částku na náš transparentní účet 159900/5500 odkaz na transparentni ucet je zde: https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=159900